Samochodowe

Ładowarki samochodowe

Smartfon połączony z zestawem słuchawkowym to atrybut każdego kierowcy. Podczas długiej podróży można zadbać zarówno o kontakty służbowe, jak i prywatne. Telefon, który jest intensywnie użytkowany w czasie jazdy, może szybko się rozładować i przyprawić nas o niepotrzebną dawkę stresu.
W iPrears mamy sposób, by skutecznie rozwiązać te problemy. Nasze ładowarki samochodowe zapewnią Ci spokojną drogę bez ryzyka rozładowania smartfona podczas najważniejszych rozmów. Teraz nawet najdłuższe trasy będą upływały w atmosferze spokoju i komfortu. Sprzęty, które oferujemy, wyszły spod skrzydeł renomowanych producentów i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Ładowarki samochodowe, które znajdziesz w sklepie iPears, z łatwością podłączysz do portu USB za pomocą wytrzymałego kabla. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, poszerzyliśmy gamę produktów o ładowarki indukcyjne. Bezprzewodowe ładowanie smartfona w Twoim aucie to niezwykle nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Szybkość działania i niezawodność to dla nas priorytety.

Translate Website »
Twój koszyk