Przód

Telefon jest podstawowym narzędziem Twojej pracy, którego używasz w czasie spotkań z klientami i prezentacji? W iPears znajdziesz nowoczesne dodatki i akcesoria do smartfonów takie jak ładowarka indukcyjna. iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei – to tylko niektóre popularne marki dostępne w naszej ofercie. Modne, estetyczne modele telefonów doskonale się prezentują, gdy nie noszą śladów użytkowania. Zabezpiecz ekran swojego smartfona – wybierz wysokiej jakości szkło hartowane. iPhone bardzo dobrze wygląda z przezroczystym zabezpieczeniem na wyświetlacz.

Najczęściej nosisz telefon w kieszeni jeansów? Przyda Ci się dostępna w iPears szklana szybka do iPhone – to skuteczny sposób, by ochronić ekran przed zarysowaniem przez ostre przedmioty. Co więcej, najczęściej w razie upadku uszkodzeniu ulega

jedynie szkło, a nie wyświetlacz lub panel dotykowy. Jesteś fanem aktywności i lubisz monitorować swoje postępy za pomocą aplikacji? Przyda Ci się nerka do biegania, schowaj do niej zabezpieczony telefon i ciesz się przyjemnością korzystania z niego. Zapoznaj się z ofertą na wszystkie akcesoria dostępne w sklepie iPears.

Translate Website »
Twój koszyk